Odznaki szybowcowe przyznane w 2020 roku:

Odznaka za przelot 750km
Nr odznaki Nazwisko imięDataWyniki
24 FLIS Jacek 12.07.2020 755,3 km
Diamentowa odznaka szybowcowa
Nr odznaki Nazwisko imięDataWyniki
687 WOJTACZKA Wojciech 25.11.2017 6667 m 510,3 km 343,4 km
698 JAŚKIEWICZ Maciej 30.10.2018 5790 m 512,8 km 450,7 km
721 KOS Jakub 27.04.2020 5484 m 500,1 km 326,8 km
722 FAJGA Wojciech 03.06.2020 5070 m 507,8 km 306,5 km
723 STRAMA Krzysztof 16.06.2020 5455 m 506,8 km 314,4 km
Diament za przewyższenie 5000m
Nr odznaki Nazwisko imięDataWyniki
1176 WOJTACZKA Wojciech 25.11.2017 6667 m
1192 JAŚKIEWICZ Maciej 30.10.2018 5790 m
1203 PIETRZYKOWSKI Adam 12.10.2019 5994 m
1210 FERDUŁA Paweł Krzysztof 18.12.2019 6387 m
1212 MĄKOSA Michał 22.11.2020 5324 m
1213 SŁABOŃ Tomasz 04.12.2020 6112 m
Diament za przelot 500km
Nr odznaki Nazwisko imięDataWyniki
1007 PAWLUS Ryszard 04.07.2005 501,4 km
1074 KRZYWY Robert 06.07.2017 506,2 km
1100 CZYŻ Judyta 03.07.2019 755,9 km
1104 URBAŃCZYK Olgierd 31.01.2020 511,7 km
1105 KOS Jakub 27.04.2020 500,1 km
1106 GRUPA Wojciech 15.05.2020 514,5 km
1107 FAJGA Wojciech 03.06.2020 507,8 km
1108 SNAPKO Karol 04.06.2020 522,2 km
1109 STRAMA Krzysztof 16.06.2020 506,8 km
1110 LIDKE Jan 04.07.2020 503,0 km
1111 MILEWSKI Michał 22.07.2020 504,3 km
Diament za przelot 300km
Nr odznaki Nazwisko imięDataWyniki
2774 JAŚKIEWICZ Maciej 17.06.2003 450,7 km
2797 KRZYWY Robert 06.07.2017 412,9 km
2818 CZYŻ Judyta 03.07.2019 567,2 km
2820 ZAWADZKA Wiktoria 18.07.2019 309,8 km
2821 BINIASZ Paula 18.07.2019 310,5 km
2822 BŁAŻEJOWSKI Paweł 11.08.2019 309,2 km
2823 URBAŃCZYK Olgierd 31.01.2020 510,6 km
2824 KOS Jakub 27.04.2020 326,8 km
2825 DURDA Filip 09.05.2020 301,6 km
2826 JĘDROSZ Aleksander 15.05.2020 307,6 km
2827 GRUPA Wojciech 15.05.2020 355,3 km
2828 PIETRZYKOWSKI Adam 20.05.2020 360,0 km
2829 KRAJEWSKI Krzysztof 03.06.2020 307,2 km
2830 SŁABOŃ Tomasz 14.07.2020 305,9 km
2832 BIAŁA Marta 22.07.2020 310,0 km
2833 MILEWSKI Michał 22.07.2020 458,2 km
2834 FERDUŁA Paweł Krzysztof 29.07.2020 333,8 km
2835 PINKIEWICZ Ernest 09.08.2020 309,5 km
Złota odznaka szybowcowa
Nr odznaki Nazwisko imięDataWyniki
1828 WÓJCIK Michał 12.10.2019 4810 m 5:13:00 309,4 km
1830 NOWAK Maciej 15.12.2019 3871 m 5:09:19 312,6 km
1831 URBAŃCZYK Olgierd 31.01.2020 3061 m 6:55:00 511,7 km
1832 KOS Jakub 23.04.2020 5484 m 5:15:30 313,3 km
1833 PIETRZYKOWSKI Adam 20.05.2020 5994 m 7:11:00 360,0 km
1835 FERDUŁA Paweł Krzysztof 29.07.2020 6387 m 7:23:36 333,8 km
1836 MĄKOSA Michał 22.11.2020 5324 m 5:34:46 312,3 km
1838 SŁABOŃ Tomasz 04.12.2020 6112 m 5:06:09 305,9 km
Srebrna odznaka szybowcowa
Nr odznaki Nazwisko imięDataWyniki
9021 KRZYWY Robert 06.07.2017 1599 m 8:00:39 155,8 km
9029 STANKOWSKI Maciej 07.08.2017 1672 m 6:04:37 56,5 km
9031 SAŁAJCZYK Jacek 29.08.2017 1843 m 5:23:05 57,2 km
9040 PIOTROWSKI Paweł 31.07.2018 1506 m 5:27:31 50,1 km
9044 JOACHIMIAK Wiesław 22.08.2018 1347 m 6:27:00 50,3 km
9047 CADER Krzysztof 25.06.2019 1590 m 6:26:10 88,9 km
9052 CZYŻ Judyta 03.07.2019 1772 m 8:47:55 220,0 km
9053 GAWLIK Jacek 03.07.2019 1680 m 6:51:54 77,8 km
9054 GONET Tomasz 04.07.2019 1724 m 5:40:13 53,7 km
9055 SROCZYŃSKI Paweł 04.07.2019 1739 m 5:21:44 56,3 km
9057 ZAWADZKA Wiktoria 18.07.2019 1209 m 5:54:56 52,0 km
9058 KRAJEWSKI Krzysztof 18.07.2019 1815 m 5:28:35 55,3 km
9059 KACZMARZYK Adrian 20.07.2019 1156 m 5:06:51 53,7 km
9060 KRAJNA Weronika 25.07.2019 1470 m 5:19:12 52,9 km
9061 ZDYBEL Tymoteusz 26.07.2019 1408 m 5:10:00 73,2 km
9062 MAKOWSKI Remigiusz 01.08.2019 1190 m 5:13:00 57,8 km
9063 BARCZYŃSKI Paweł 11.08.2019 1969 m 5:43:00 57,3 km
9065 KOWALCZYK Adam 15.08.2019 1500 m 5:02:00 62,5 km
9067 BUTRYM Barbara 22.08.2019 1273 m 5:59:00 55,5 km
9068 CHRUNIK Marek 24.08.2019 1170 m 5:24:30 133,9 km
9069 CHMIEL Kamila 24.08.2019 1180 m 5:04:00 56,8 km
9071 BIARDA Paweł 04.09.2019 1045 m 5:30:25 62,1 km
9072 SŁABOŃ Tomasz 09.05.2020 1920 m 5:06:09 73,7 km
9073 KOWALSKI Mariusz 15.05.2020 1558 m 5:13:25 51,0 km
9074 GRUPA Wojciech 15.05.2020 1590 m 7:47:01 182,2 km
9075 KWIATKOWSKI Jacek 20.05.2020 1410 m 5:34:41 51,9 km
9076 DURDA Filip 21.05.2020 1820 m 5:24:13 105,8 km
9077 GODOWSKI Łukasz 04.06.2020 1964 m 6:38:24 94,5 km
9078 SNAPKO Karol 04.06.2020 1827 m 7:37:11 83,3 km
9079 KRAMARCZYK Andrzej 06.06.2020 1768 m 5:38:41 60,0 km
9080 FIGURA Michał 16.06.2020 1141 m 5:15:00 52,2 km
9081 PIELA Sławomir 04.07.2020 1656 m 7:45:51 54,3 km
9082 ŚMIGIELSKI Rafał 04.07.2020 1113 m 5:20:09 61,4 km
9085 FRANK Wojciech 12.07.2020 1330 m 5:22:47 98,9 km
9086 KAPPES Jakub 14.07.2020 1383 m 5:16:52 54,0 km
9087 BARCIK Łukasz 15.07.2020 1431 m 5:22:57 60,5 km
9089 BIAŁA Marta 22.07.2020 1352 m 5:31:15 91,9 km
9090 MILEWSKI Michał 22.07.2020 1671 m 8:28:15 192,8 km
9092 MOKROSZ Ewa 01.08.2020 1380 m 5:04:00 54,8 km
9093 MISZCZUK Bartłomiej 02.08.2020 1122 m 5:17:00 52,8 km
9094 ŚLEDZIEWSKI Krzysztof 07.08.2020 1415 m 5:10:37 57,5 km
9095 SITKO Kordian 09.08.2020 1729 m 5:32:26 117,1 km
9096 PINKIEWICZ Ernest 09.08.2020 1679 m 5:30:35 117,7 km
9097 PIETRZYK Andrzej 09.08.2020 1509 m 5:54:53 119,9 km
9098 MIELNIK Marek 15.08.2020 1550 m 5:25:44 56,0 km
9099 KUROWSKI Tomasz 24.08.2020 1674 m 6:18:17 81,8 km